O mnie

ekopozytywna

Cześć!

Jestem Magda i lubię pisać! Podobno robię to dobrze, ale nie mi to oceniać. 😉 Prawie 2 lata temu zaczęłam prowadzić tego bloga i od tego czasu trochę się tu pozmieniało, bo i ja się zmieniłam.

W tym momencie najbardziej interesuje mnie tematyka życia w zgodzie ze sobą, po swojemu i pozytywnie, a jednocześnie dbania o środowisko bez świrowania. Sama nie jestem jeszcze idealnie pozytywna, wyzwolona z jarzma narzucanych społecznie oczekiwań (czy swoich własnych oczekiwań wobec siebie),  ani najbardziej ekologiczna na świecie, więc zapraszam Cię do wspólnej pracy nad tymi aspektami życia! 🙂

Chcesz wiedzieć, co ja sobie w ogóle myślę, że piszę na takie tematy? Co ja w ogóle skończyłam? Z wykształcenia jestem socjologiem, a te studia uczą bardzo ważnej umiejętności. Uczą myśleć krytycznie. Co ma krytyka wspólnego z pozytywnym życiem albo ekologią? No przecież wszystko! Nie podoba mi się to, że ludzie zaśmiecają świat plastikiem albo toksycznymi substancjami? Zmieniam to! Nie podoba mi się narzekactwo (choroba cywilizacyjna Polaków, choć nie tylko)? Zmieniam to!

Jedyną osobą, na którą rzeczywiście mam wpływ jestem ja.

Co nie zmienia faktu, że mogę się tym, co uważam za dobre podzielić ze światem. 🙂

Zacznij od 52 Tygodni Pozytywności, a później buszuj, ile dusza zapragnie. Zawsze jesteś tu mile widziana/widziany <3

Kontakt: kontakt@ekopozytywna.com